Vaakunoiden historiasta
| Rivi 2: | Rivi 2: | ||
{| style="width:75%; height:200px" border="1" | {| style="width:75%; height:200px" border="1" | ||
|- | |- | ||
| − | | abc | + | | abc| def| ghi |
| − | | def | + | |
| − | | ghi | + | |
|- style="height:100px" | |- style="height:100px" | ||
| − | | jkl | + | | jkl| style="width:200px" |mno| pqr |
| − | | style="width:200px" |mno | + | |
| − | | pqr | + | |
|- | |- | ||
| − | | stu | + | | stu| vwx| yz |
| − | | vwx | + | |
| − | | yz | + | |
|} | |} | ||
<br /> | <br /> | ||
Versio 25. tammikuuta 2013 kello 14.10
| def| ghi |
| style="width:200px" |mno| pqr |
| vwx| yz |
| abc | def | ghi |
| jkl | mno | pqr |
| stu | vwx | yz |
| MATERIAALI OPPIAINEITTAIN / AIHEITTAIN | |
| Savon kreivikunnan vaakuna vuodelta 1562 | solu2 |
| Savon kreivikunnan vaakuna vuodelta 1562
| |
| solu1 | solu2 |
| MATERIAALI OPPIAINEITTAIN / AIHEITTAIN | |
| solu1 | solu2 |
| solu1 | solu2 |
| solu1 | solu2 |