Vaakunoiden historiasta
| Rivi 10: | Rivi 10: | ||
<br /> | <br /> | ||
<br /> | <br /> | ||
| − | {| style="width:75%; height: | + | {| style="width:75%; height:500px" border="1" |
|- | |- | ||
| − | | abc | + | | abc|| def||ghi |
| − | | def | + | |- |
| − | | ghi | + | | jkl|||mno|| pqr |
| − | |- | + | |
| − | | jkl | + | |
| − | | | + | |
| − | | pqr | + | |
|- | |- | ||
| − | | stu | + | | stu|| vwx|| yz |
| − | | vwx | + | |
| − | | yz | + | |
|} | |} | ||
<br /> | <br /> | ||
Versio 25. tammikuuta 2013 kello 14.13
| abc | def | ghi |
| jkl | mno | pqr |
| stu | vwx | yz |
| abc | def | ghi |
| jkl | mno | pqr |
| stu | vwx | yz |
| MATERIAALI OPPIAINEITTAIN / AIHEITTAIN | |
| Savon kreivikunnan vaakuna vuodelta 1562 | solu2 |
| Savon kreivikunnan vaakuna vuodelta 1562
| |
| solu1 | solu2 |
| MATERIAALI OPPIAINEITTAIN / AIHEITTAIN | |
| solu1 | solu2 |
| solu1 | solu2 |
| solu1 | solu2 |