Vaakunoiden historiasta
| Rivi 3: | Rivi 3: | ||
|- | |- | ||
| abc|| def||ghi | | abc|| def||ghi | ||
| − | |- | + | |- |
| − | | jkl| | + | | jkl|||mno|| pqr |
|- | |- | ||
| stu|| vwx|| yz | | stu|| vwx|| yz | ||
Versio 25. tammikuuta 2013 kello 14.12
| abc | def | ghi |
| jkl | mno | pqr |
| stu | vwx | yz |
| abc | def | ghi |
| jkl | mno | pqr |
| stu | vwx | yz |
| MATERIAALI OPPIAINEITTAIN / AIHEITTAIN | |
| Savon kreivikunnan vaakuna vuodelta 1562 | solu2 |
| Savon kreivikunnan vaakuna vuodelta 1562
| |
| solu1 | solu2 |
| MATERIAALI OPPIAINEITTAIN / AIHEITTAIN | |
| solu1 | solu2 |
| solu1 | solu2 |
| solu1 | solu2 |