Historia mikkeli
Seutuwiki
Versioiden väliset erot
| Rivi 8: | Rivi 8: | ||
| width="400" | '''Väkiluku''' oli|| width="60" align="center" bgcolor=D2FFC4 |'''miesp.'''|| width="60" align="center" bgcolor=FFDBFB |'''naisp.''' | | width="400" | '''Väkiluku''' oli|| width="60" align="center" bgcolor=D2FFC4 |'''miesp.'''|| width="60" align="center" bgcolor=FFDBFB |'''naisp.''' | ||
|-style="background:#FFFFFF" | |-style="background:#FFFFFF" | ||
| − | |Vuonna 1750||align=" | + | |Vuonna 1750||align="center" bgcolor=D2FFC4 |2656||align="center" bgcolor=FFDBFB |2757 |
| + | |-style="background:#FFFFFF" | ||
| + | |C1||align="center" bgcolor=D2FFC4 |C2||align="center" bgcolor=FFDBFB |C3 | ||
|} | |} | ||
Versio 11. tammikuuta 2013 kello 14.50
MALLI-PROTO
| align="center" bgcolor=blue |solu1|| bgcolor=green|solu2 || bgcolor=green|solu3 || bgcolor=green|solu4
| Väkiluku oli | miesp. | naisp. |
| Vuonna 1750 | 2656 | 2757 |
| C1 | C2 | C3 |
|-style="background:#FFFFFF"
| Vuonna 1750||align="right" |2656||align="right" |2757